Kaepernick podepsal s 49ers novou smlouvu. Královsky placenou

5. června 2014 v 0:09 | Adam Štěpánek |  Novinky
Schylovalo se k tomu už dlouho, až nyní se to však podařilo dotáhnout. Řeč je o nevyhnutelné nové lukrativní smlouvě 49ers s quarterbackem Colinem Kaepernickem. Šestadvacetiletý hráč podepsal smlouvu na šest let, během nichž si vydělá více než 110 milionů dolarů.

49ers hodně usilovali o co nejrychlejší podepsání nové smlouvy se svým franchise quarterbackem. Pokud by se to nepodařilo během tohoto léta, stal by se Kaepernick za rok volným hráčem. Rapidní navýšení platu bylo nevyhnutelné, vzhledem k tomu, jaké smlouvy mají quarterbackové jako Cutler či Romo.

Kaepernick podepsal kontrakt na šest let s částkou převyšující 110 milionů dolarů, některé zdroje dokonce hovoří o 120 milionech, z nichž by mělo být 61 milionů garantovaných. Takové sumy patři v NFL mezi rekordní čísla.

Kapernick nastoupil v minulé sezóně ke všem šestnácti zápasům základní části a následně ke třem vyřazovacím duelům. Po úvodním famózním výkonu proti Packers (412 naházených yardů při úspěšnosti 69,2%) šly jeho výkony dolů, v druhé polovině základní části však přišlo radikální zlepšení, kterému určitě pomohl návrat Michaela Crabtreeho do sestavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama