Duben 2014

Niners začnou sezónu v Dallasu

25. dubna 2014 v 1:05 | Adam Štěpánek |  Novinky
49ers už znají rozlosování základní části příští sezóny. Zahájí ji duelem v Dallasu a ukončí doma s Arizonou.

Prvním soupeřem na Levi's Stadium bude ve druhém kole Chicago. S obhájci Super Bowlu ze Seattleu se Niners utkají dvakrát v rozmezí tří týdnů (v třináctém a patnáctém týdnu). Na půdě poraženého finalisty z Denveru se pak představí v sedmém týdnu, těsně před BYE.

Statistici vypočítali, že Niners mají z hlediska loňského umístění svých soupeřů čtvrtý nejtěžší los z celé NFL. Je to ale z velké části dané faktem, že působí v jednoznačně nejlepší divizi a jsou nuceni nastoupit dvakrát proti Seattleu či Arizoně.

Základní část 2014:

@ Dallas
vs. Chicago
@ Arizona
vs. Philadelphia
vs. Kansas City
@ St. Louis
@ Denver
BYE
vs. St. Louis
@ New Orleans
@ New York
vs. Washington
vs. Seattle
@ Oakland
@ Seattle
vs. San Diego
vs. Arizona

Lloyd se vrací do San Francisca

23. dubna 2014 v 2:13 | Adam Štěpánek |  Novinky
49ers mají (staro)nového wide receivera. Na jednoroční smlouvě se dohodli s Brandonem Lloydem, kterého před jedenácti lety sami draftovali.

Dvaatřicetiletý Lloyd odehrál v San Franciscu první tři sezóny své profesionální kariéry. V následujících osmi letech vystřídal pět týmu. Naposledy působil v New England, kde však vynechal celou uplynulou sezónu.

V ročníku 2012 si připsal šestnáct startů a v nich 74 zachycených přihrávek pro 911 yardů a 4 touchdowny. Ještě dva roky nazpět byl s 1 448 nastřádanými yardy nejúspěšnějším receiverem v dresu Denveru.