Završení rušného dne: zisk Martina a nová smlouva pro Wrighta

12. března 2014 v 10:19 | Adam Štěpánek |  Novinky
49ers završili rušný den po otevření trhu s volnými hráči dalšími dvěma tahy. Z Miami získali tacklea Jonathana Martina, na nové smlouvě se pak domluvili s cornerbackem Ericem Wrightem.

Čtyřiadvacetiletý Martin byl v uplynulé sezóně hodně sledovaný. Nebylo to však kvůli výkonům na hřišti. Martin totiž obvinil svého spoluhráče Richieho Incognita ze šikany a rozpoutal tak obrovský skandál, který skončil odchodem obou hráčů z Miami.

Martin nastupuje nejčastěji jako pravý tackle, může hrát však i na opačné straně. Dosud nastoupil ke 23 zápasům, vždy v základní sestavě. U 49ers však bude muset o svou pozici tvrdě bojovat. Pokud se mu podaří dostat se na soupisku pro začátek příštího ročníku, pošlou Niners do Miami volbu v sedmém kole draftu.

Další novinkou je prodloužení smlouvy s Ericem Wrightem. Tento devětadvacetiletý cornerback vystřídal za sedm sezón čtyři týmy, v té poslední nastupoval už za 49ers, spíše však sporadicky. O svém novém kontraktu (údajně na jednu sezónu) informoval přes instagram.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama